DUK

Atsiųsime Jums specialų nemokamą voką, kuriame galėsite mums saugiai atsiųsti savo mobiliuosius telefonus. Į vieną voką vidutiniškai telpa 6 telefonai. Voką galite nunešti į artimiausią Omniva paštomatą. Norėdami išsiųsti voką iš Lietuvos turite sekti šiomis paprastomis instrukcijomis. Eikite į artimiausią Omniva paštomatą ir:
1) Paštomato ekrane pasirinkite "Verslo klientas".
2) Nuskanuokite barkodą, kuris bus pridėtas kaip lipdukas (jį užklijuokite ant siunčiamo voko prieš siuntimą).
3) Pasirinkite siuntos dydį "maža".
4) Įdėkite siuntą į paštomatą (durelės atsidarys automatiškai).
5) Uždarykite dureles ir paštomato ekrane paspauskite "Baigta".

Taip. Superkame ir sulūžusius telefonus, už kuriuos mokame 65% (sulūžęs), 25%. (sudužęs ekranas) ir 10% (neįsijungiantis) nuo interneto svetainėje nurodytos veikiančio telefono kainos. Išimtis – nepataisomi mobilieji telefonai. Tiesa, juos priimame ir tinkamai perdirbame, tačiau piniginės kompensacijos, deja, nemokame.

Meniu pasirinkite "Ieškoti mobiliojo telefono" mobiliojo telefono gamintoją ir pabandykite rasti telefoną pagal nuotrauką ir pavadinimą. Jei mūsų interneto svetainėje šio modelio nėra, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir nurodykite savo mobiliojo telefono markę, modelį ir būklę. Būtinai pateiksime jums pasiūlymą.

Superkame arba priimame visus mobiliuosius telefonus, nepriklausomai nuo jų amžiaus ir būklės. Mūsų interneto svetainėje yra išvardinta daugiau kaip 1800 įvairių modelių, tikimės, kad jų tarpe rasite ir savo telefoną.

Prieš pakartotinį mums atsiųstų mobiliųjų telefonų naudojimą yra ištrinami visi juose esantys duomenys. Prieš siųsdami savo telefoną mums, nukopijuokite visus Jums svarbius duomenis, nes po išsiuntimo atgauti telefone buvusių duomenų neįmanoma.

Veikiantis telefonas yra visiškai sveikas, be fizinių pažeidimų, turi akumuliatorių. Sulūžęs telefonas turi įvairių trūkumų, pvz., neturi akumuliatoriaus, tačiau pradeda veikti su mūsų testiniu akumuliatoriumi, turi fizinį pažeidimą, sudužęs displėjus/ekranas, trūksta detalių, sulūžę mygtukai ar jungikliai, sudužusi kamera, sulūžusi klaviatūra, garsintuvas, mikrofonas, pažeistas SIM kortelės skaitytuvas ar įkroviklio lizdas. Telefonas yra nepataisomas, jei jo motininė (PCB) plokštė yra sulūžusi, telefonas smarkiai pažeistas (pvz., lūžęs pusiau) arba pavogtas (užblokuotas IMEI)

Atlikę mokėjimą atsiųsime mokėjimą patvirtinantį elektroninį laišką. Jame nurodomos atsiųstų telefonų kainos ir jų būklė.

Pakanka vien telefono su akumuliatoriumi.

Gavę telefonus sumokėsime Jums per 48 valandas po įrenginio patikrinimo, tačiau įprastai pinigus pervedami per dieną po patikrinimo. Naudojame banko "Swedbank" paslaugas, jei pervedama į kitą banką, pinigai sąskaitoje gali atsirasti diena vėliau.

Pašto išlaidas esame už Jus apmokėję, t. y. telefonų siuntimas mūsų siuntimo voke Jums yra nemokamas.

Mokame tik už originalius gamintojo modelius. Visi mums atsiųsti suklastoti mobilieji telefonai yra sunaikinami ir už juos nėra mokama. Dažniausiai pasitaikantys padirbti modeliai yra, pvz., Samsung Galaxy S3/S4/S5/S6/S7, HTC One serijos ir Apple iPhone modeliai.

Taip. Tinkamai pakartotinai naudojame ir įkroviklius bei kitą papildomą įrangą, pvz., ausines, laidus ir t. t. NB! Už juos pinigai nėra mokami.

Mobiliojo telefono vertė priklauso nuo telefono markės, modelio ir būklės. Mūsų interneto svetainėje nurodytos kainos tiesiogiai priklauso nuo konkretaus telefono paklausos pasaulyje.

Telefono gamintojas dažnai yra nurodytas ant mobiliojo telefono korpuso priekinėje arba galinėje pusėje. Telefono modelis paprastai yra nurodomas ant IMEI lipduko, esančio po akumuliatoriumi arba įrenginio programinėje įrangoje.

Gali būti, kad už veikiantį ir geros būklės telefoną, pvz., Nokia 6100, pinigai nėra mokami. Taip yra todėl, kad šio telefono perpardavimo kaina yra tokia maža, kad ji nepadengia mobiliojo telefono tinkamam perdirbimui reikiamų išlaidų.

Taip. Priimame visus telefonus. Jei jie neturi vertės, nukreipiame juos tinkamam perdirbimui.

Į vieną siuntimo voką vidutiniškai telpa 6 mobilieji telefonai. Visada galima užsisakyti kelis siuntimo vokus. Jei turite daugiau nei 20 telefonų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, atsiųsime Jūsų telefonams didesnį voką.

Taip. SIM / PIN / PUK užrakto kodai telefono kainai įtakos neturi.

Ne. Operatoriaus užblokavimas telefono kainai įtakos neturi.